OG Message (8.x-1.1-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Changed
hu: Módosítva

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
