OG Message (8.x-1.1-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi
