Organic - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Roles
af: Rolle

en: Permissions
af: Regte

en: Language code
af: Taalkode

en: Field settings
af: Veldverstellings
