Organic - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
