Organic - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: Field name
be: Назва поля

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Permissions
be: Правы

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
