Organic - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: User ID
da: Bruger ID

en: Roles
da: Roller

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: Field name
da: Feltnavn

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: Entity type
da: Entity-type

en: Language Code
da: Sprog
