Organic - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Language Code
fi: Kielikoodi
