Organic - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Created date
gl: Data de creación

en: Permissions
gl: Permisos

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity ID
gl: ID da entidade
