Organic - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
