Organic - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
