Organic - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល
