Organic - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User ID
lt: Nario ID

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
