Organic - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Node ID
sk: ID uzla

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity ID
sk: ID Entity
