Organic - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Field settings
th: การตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
