Organic - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Node ID
vi: ID node

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Field name
vi: Tên trường

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Permissions
vi: Quyền

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu
