Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: All
cs: Vše

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Desc
cs: Sestupně

en: Administer content
cs: Spravovat obsah

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: List terms
cs: Seznam termínů

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Add terms
cs: Přidat termíny

en: No vocabularies available.
cs: Nejsou k dispozici žádné slovníky.

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
cs: Vrátit slovník %name do abecedního pořadí.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Site content
cs: Obsah webu

en: Structure
cs: Struktura

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Use the administration toolbar
cs: Použít panel nástrojů administrátora

en: View the administration theme
cs: Zobrazit administrační téma vzhledu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Add menu link
cs: Přidat odkaz menu

en: Return to site content
cs: Návrat k obsahu webu

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
cs: Žádné termíny nejsou k dispozici. <a href=":link">Přidat termín</a>.

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah
