Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: Menu
he: תפריט

en: Updated
he: עודכן

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Site
he: אתר

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Administer content
he: ניהול תוכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: List terms
he: הצגת סיווגים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Add terms
he: הוספת סיווגים

en: No vocabularies available.
he: אין אוצרות מילים זמינים.

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: My content
he: התוכן שלי

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
he: אפס את אצר מילים %name לסדר אלפבתי.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Structure
he: מבנה

en: All content
he: כל התכנים

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Use the administration toolbar
he: שימוש בסרגל הכלים לניהול

en: View the administration theme
he: צפיה בעיצוב המנהל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Return to site content
he: חזרה לתוכן האתר

en: The alias needs to start with a slash.
he: הנתיב החילופי חייב להתחיל עם תו של סלאש, התו /

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
he: לא נמצאו סיווגים. <a href=":link">הוספת סיווג</a>.
