Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (47 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Vocabulary name
am: የመዝገበ ቃላት ስም

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Log out
am: ውጣ

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Toggle display
am: ማሳያ ቀይር

en: No vocabularies available.
am: ምንም መዝገበ ቃላት የለም።

en: Enable or disable the display of certain page elements.
am: የተወሰኑ የገጽ አባሎችን ማሳየትን አንቃ ወይም አቦዝን
