Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (52 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Add term
ast: Amestar términu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Administer content
ast: Alministrar conteníu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Profile
ast: Perfil

en: The field %field is required.
ast: El campu %field ye obligatoriu,

en: Hidden
ast: Anubríu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Log out
ast: Desconeutar

en: List terms
ast: Llista de términos
