Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (116 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Site
ca: Lloc

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Members
ca: Membres

en: Administer content
ca: Administra el contingut

en: Start
ca: Inici

en: Configuration
ca: Configuració

en: Clone
ca: Clona

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Profile
ca: Perfil

en: The field %field is required.
ca: El camp %field és obligatori.

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: Create account
ca: Crea un compte

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: author
ca: autor

en: Log out
ca: Surt

en: List terms
ca: Llista de termes

en: Manage features
ca: Administra les funcionalitats

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Add members
ca: Afegeix membres

en: Add terms
ca: Afegeix termes

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Toggle display
ca: Commuta la visualització

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: No vocabularies available.
ca: Cap vocabulari disponible.

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ca: Habilita o inhabilita la visualització d'alguns elements de les pàgines.

en: My content
ca: El meu contingut

en: Dashboard
ca: Tauler

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
ca: Reordenar el vocabulari %name alfabèticament.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Structure
ca: Estructura

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Edit own comments
ca: Edita els comentaris propis

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Screenshot for !theme theme
ca: Captura de pantalla del tema !theme

en: Settings for !theme theme
ca: Paràmetres del tema !theme

en: default theme
ca: tema predeterminat

en: The %theme theme was not found.
ca: No s'ha trobat el tema %theme.

en: %theme is now the default theme.
ca: %theme és ara el tema predeterminat.

en: Set default theme
ca: Estableix el tema predeterminat

en: Use the administration toolbar
ca: Utilitza la barra d'eines d'administració

en: View the administration theme
ca: Accedeix al tema d'administració

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: Master
ca: Mestre

en: Add menu link
ca: Afegeix un enllaç de menú

en: Return to site content
ca: Torneu al contingut del lloc

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the Appearance page.
ca: Això només s'utilitza quan el lloc està configurat per utilitzar un tema d'administració diferent a la pàgina d'aparença.

en: The alias needs to start with a slash.
ca: L'àlies ha de començar amb una barra inclinada.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ca: No hi ha termes disponibles. <a href=":link">Afegeix-ne un</a>.

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut
