Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (113 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Open
et: Avatud

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Add term
et: Lisa termin

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site
et: Sait

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Administer content
et: Sisu haldamine

en: Start
et: Algus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Clone
et: Klooni

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Profile
et: Profiil

en: The field %field is required.
et: Väli %field on kohustuslik.

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hidden
et: Peidetud

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Features
et: Omadused

en: author
et: autor

en: Log out
et: Logi välja

en: List terms
et: Terminite nimekiri

en: Manage features
et: Halda lisavõimalusi

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Add terms
et: Lisa terme

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Toggle display
et: Näita või peida

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: No vocabularies available.
et: Ühtki sõnastikku ei ole saadaval.

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: Dashboard
et: Töölaud

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: Add link
et: Lisa link

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
et: Taasta %name sõnastiku tähestikuline kord.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Structure
et: Struktuur

en: All content
et: Kõik sisu

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Edit own comments
et: Enda kommentaaride muutmine

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Screenshot for !theme theme
et: Teema !theme kuvatõmmis

en: Settings for !theme theme
et: Teema !theme seaded

en: default theme
et: vaikimisi teema

en: The %theme theme was not found.
et: Teemat %theme ei leitud.

en: %theme is now the default theme.
et: %theme on nüüd vaikimisi teema.

en: Set default theme
et: Määra vaikimisi kujundusmall

en: Use the administration toolbar
et: Administreerimisriba kasutamine

en: View the administration theme
et: Administreerimisteema vaatamine

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Add menu link
et: Lisa menüülink

en: Return to site content
et: Tagasi veebilehe sisu juurde

en: The alias needs to start with a slash.
et: Alias peab algama kaldkriipsuga.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
et: Termineid pole sisestatud. <a href=":link">Lisa uus termin</a>.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
