Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (95 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Open
eu: Ireki

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Site
eu: Gunea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Administer content
eu: Edukiak kudeatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Clone
eu: Klonatu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Profile
eu: Profila

en: The field %field is required.
eu: %field eremua beharrezkoa da

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Log out
eu: Irten

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: Toggle display
eu: Txandakatu bistaratzea

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eu: Gaitu edo ezgaitu orrien elementu batzuk bistaratzea

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Structure
eu: Egitura

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Edit own comments
eu: Zure iruzkinak editatu

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Set default theme
eu: Berezko gai bezala ezarri

en: View the administration theme
eu: Kudeaketa gaia ikusi

en: Asc
eu: Goraka

en: Add menu link
eu: Gehitu esteka menuan

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
