Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (101 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site
lt: Svetainė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Members
lt: Nariai

en: Administer content
lt: Administruoti turinį

en: Start
lt: Pradžia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Profile
lt: Profilis

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Features
lt: Savybės

en: author
lt: autorius

en: Log out
lt: Atsijungti

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Menu cache cleared.
lt: Meniu  kešas išvalytas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Žodyno %name rikiavimas atstatytas į abėcėlinį.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Structure
lt: Struktūra

en: All content
lt: Visas turinys

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Edit own comments
lt: Redaguoti savo komentarus

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Screenshot for !theme theme
lt: Temos !theme ekrano nuotrauka

en: Settings for !theme theme
lt: Temos !theme nustatymai

en: default theme
lt: numatytoji tema

en: Use the administration toolbar
lt: Naudoti administravimo įrankinę

en: View the administration theme
lt: Žiūrėti administravimo temą

en: Add menu link
lt: Pridėti meniu elementą

en: Return to site content
lt: Grįžti į svetainės turinį
