Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (25 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Log out
se: Logge eret

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
