Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (103 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: remove
el: αφαίρεση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Desc
el: Φθί

en: Administer content
el: Διαχείριση περιεχομένου

en: Start
el: Αρχή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Profile
el: Προφίλ

en: The field %field is required.
el: Το πεδίο %field είναι υποχρεωτικό.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: author
el: συγγραφέας

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: List terms
el: Λίστα όρων

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Add terms
el: Προσθήκη όρων

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Toggle display
el: Εμφάνιση ή απόκρυψη

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: No vocabularies available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα λεξιλόγια.

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
el: Ενεργοποιεί ή απενεργοποιεί την εμφάνιση ορισμένων στοιχείων της σελίδας.

en: My content
el: Η ύλη μου

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
el: Επαναφορά της αλφαβητικής κατάταξης του λεξιλογίου %name.

en: Structure
el: Δομή

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Edit own comments
el: Τροποποίηση δικών τους σχολίων

en: Edit menu link
el: Επεξεργασία στοιχείου μενού

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Screenshot for !theme theme
el: Δείγμα της θεματικής παραλλαγής !theme

en: Settings for !theme theme
el: Ρυθμίσεις της θεματικής παραλλαγής !theme

en: default theme
el: προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: The %theme theme was not found.
el: Η θεματική παραλλαγή %theme δεν βρέθηκε.

en: %theme is now the default theme.
el: Τώρα, προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή είναι η %theme.

en: Set default theme
el: Επιλογή προεπιλεγμένης θεματικής παραλλαγής

en: Use the administration toolbar
el: Χρήση της γραμμής εργαλείων της διαχείρισης

en: View the administration theme
el: Εμφάνιση της θεματικής παραλλαγής διαχείρισης

en: Asc
el: Αύξ

en: Add menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Return to site content
el: Επιστροφή στο περιεχόμενο του ιστοτόπου

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
