Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (25 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Asc
ht: Mont
