Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (58 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administer
ka: მართვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Open
ka: ღია

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Administer content
ka: კონტენტის ადმინისტრირება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Profile
ka: პროფილი

en: Hidden
ka: დამალული

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Add terms
ka: ტერმინების დამატება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Structure
ka: სტრუქტურა
