Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (51 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: View the administration theme
my: အုပ်ချုပ်သူ၏ အပြင်အဆင်အား ပြပါ
