Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (55 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Administer
nn: Administrer

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Closed
nn: Stengt

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start
nn: Byrjar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Log out
nn: Logg ut

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -

en: Structure
nn: Struktur

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
