Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (106 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Open
sk: Otvorené

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Add term
sk: Pridať termín

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Site
sk: Stránka

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Administer content
sk: Spravovať obsah

en: Start
sk: Štart

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Clone
sk: Klonovať

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Profile
sk: Profil

en: The field %field is required.
sk: Pole %field je povinné.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Features
sk: Vlastnosti

en: author
sk: autor

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: List terms
sk: Zoznam termínov

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Add members
sk: Pridať členov

en: Sites
sk: Stránky

en: Add terms
sk: Pridať termíny

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Toggle display
sk: Prepnúť zobrazenie

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: No vocabularies available.
sk: Nebol vytvorený žiadny slovník.

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sk: Povoľuje alebo zakazuje zobrazenie určitých elementov stránky.

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
sk: Znovu nastaviť slovník %name na abecedné poradie.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Structure
sk: Štruktúra

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Edit own comments
sk: Upraviť vlastné komentáre

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Screenshot for !theme theme
sk: Náhľad témy vzhľadu !theme

en: Settings for !theme theme
sk: Nastavenia pre tému vzhľadu !theme

en: default theme
sk: predvolená téma vzhľadu

en: The %theme theme was not found.
sk: Téma vzhľadu %theme nebola nájdená.

en: %theme is now the default theme.
sk: %theme je teraz predvolená téma vzhľadu.

en: Set default theme
sk: Nastaviť predvolenú tému vzhľadu

en: Use the administration toolbar
sk: Použiť administračný panel

en: View the administration theme
sk: Zobraziť tému vzhľadu administrácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
