OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Monitor
de: Beobachten
