OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Label
fr: Libellé

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Requirements
fr: Exigences

en: Monitor
fr: Surveiller
