OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Requirements
it: Requisiti

en: Monitor
it: da tenere sotto controllo
