OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Ok
ja: OK

en: Monitor
ja: モニター
