OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Requirements
sv: Krav

en: Monitor
sv: Övervakning
