OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Ok
uk: Гаразд

en: Monitor
uk: Монітор
