OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Monitor
vi: Màn hình
