OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Ok
ar: حسنًا
