OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ
