OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Requirements
cs: Požadavky
