OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Requirements
da: Krav
