OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Ok
el: Eντάξει
