OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Warning
es: Advertencia

en: Requirements
es: Requisitos
