OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Ok
et: Olgu
