OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Requirements
fi: Vaatimukset
