OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Ok
gl: Correcto
