OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી
