OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Ok
hi: ठीक
