OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje
