OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Requirements
hu: Előfeltételek
